OGŁOSZENIE

Wakacyjny dyżur przedszkoli na terenie gminy Łaskarzew w roku 2022 przedstawia się następująco:

1-15 lipca 2022 (Zespół Szkół w Izdebnie)
18-29 lipca 2022 (Zespół Szkół w Starym Pilczynie)

Bardzo proszę o zapoznanie się z „Regulaminem dyżurów wakacyjnych w Publicznym Przedszkolu w Izdebnie i w Publicznym Przedszkolu w Starym Pilczynie w Gminie Łaskarzew” i przestrzeganie jego zapisów 

Dyrektor Beata Paziewska

Regulamin PP na wakacje 2022.pdf

Karta zgłoszenia do przedszkola.pdf

Udział 4- latków w Ogólnopolskiej akcji ,,Przytul się do drzewa"

Przedszkolaki z grupy ,,Misie," na wycieczce w Farmie Iluzji
 

W dniu 20.05 w grupie 4-latkow obchodziliśmy,,Dzień Pszczoły ". Przedszkolaki poznały ciekawostki o pszczołach, bawiły się przy muzyce , i oczywiście jak na prawdziwe ,,Misie" przystało próbowały to co Misie lubią najbardziej- miód, który wszystkim smakował. W tym samym dniu nasza grupa odwiedziła strażaków z OSP w Melanowie. 4- latki przekazały strażakom wykonane prace plastyczne w podziękowaniu za ich trudną i niebezpieczną pracę oraz odwiedziny w naszej szkole.